Za chwilę będziesz przeniesiony na nowy, inny adres strony.
Stomatologia
Protetyka
Sprmedyczny
Implantologia
Wyprzedaż
Dane kontaktowe
42 255 55 44 42 203 14 35 42 203 14 36 42 203 14 37 42 255 55 33 nevadent@nevadent.pl

O nas

         Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją, specjalizującą się w imporcie i dystrybucji wysokiej jakości materiałów oraz narzędzi stomatologicznych i protetycznych.
         Wysokie wymagania naszych Odbiorców, zobowiązują nas do oferowania towarów najwyższej jakości, zachowując optymalny poziom obsługi Klienta.
         Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na rynku polskim renomowanych firm takich jak DENDIA, SSWHITE, ZUMAX, HAHNENKRATT,  WOODPECKER, POLIERWERK Pablo Ullrich, DENTECH, SCORPION, BOMEDENT.

Mamy wyłączność w całej Europie na wiertła MUNCE DISCOVERY BURS firmy CJM ENGINEERING, INC.

         Współpracujemy ze sklepami zaopatrzenia stomatologicznego i protetycznego, gabinetami stomatologicznymi, pracowniami protetycznymi oraz klinikami. Przywiązujemy szczególna uwagę do miłej i profesjonalnej obsługi naszych Kontrahentów. Do Państwa dyspozycji są nasi przedstawiciele handlowi działający na terenie całego kraju. Zapraszamy również do zakupu oferowanych produktów za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

         Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem i wkrótce będziemy mieli przyjemność gościć Was w gronie naszych Klientów.


Koszty dostawy Pobierz pliki Filmy Praca w Nevadent
© 2017 Nevadent.pl